به نام یزدان پاک

مهرازینه دیگه چیه ؟  مهرازینه کیه؟ اسم یه مکانه ؟

در پروژه های معمول ساختمانی پروسه انتخاب پیمانکاران بدین صورت است که مهندس یا کارفرما  باشناخت قبلی از مهارت های   آن پیمانکار نسبت به انتخاب ایشان اقدام می نمودند ویا بسته به حجم کار بدون شناخت وبا مشورت دوستان و آشنایان پیمانکار موردنظرشان را انتخاب می کردند .

با توسعه ساخت وساز های لوکس ولاکچری ولزوم  انتخاب  پیمانکار متخصص و متعهد در مدت زمان محدود امری مهم و غیر قابل انکار در روند اجرایی و تضمین کیفیت  می باشد.در حال حاضر باگسترش ارتباطات مجازی درکشور و نیاز کارفرمایان ومهندسان محترم مارا برآن داشت که محیطی را فراهم آوریم که در آن پیمانکاران  و مهندسان مهارتها و رزومه های کاری خود را با دیگران به اشتراک گذارند و بدین ترتیب فضای انتخاب وسیع تری در اختیار کارفرمایان قرار گیرد تاایشان در مدت زمان کوتاهتری تخصص مورد نظرخود را در میان این متخصصان  جستجو و انتخاب نمایند.

باعث افتخار ماست که در کنار شما باشیم و با در اختیار گذاشتن اطلاعات کاری متخصصان سهمی کوچک در اتتخابهای ساختمانی شما داشته باشیم.

مهراز ( معمار ) + ینه (پسوند تعلق) = مهرازینه  (متعلق به معمار و کارهای معماری )

نحوه تخصیص ستاره (امتیاز دهی) مهرازینه به خدمات مهندسی وپیمانکاری به شرح ذیل است :

مهندسان (نحوه رتبه بندی یا ستاره دهی  در مهرازینه) *****

 1. ( * ) مدرک تحصیلی (دانشگاههای سراسری  شهرهای بزرگ مثل تهران – اصفهان – تبریز – مشهد – شیراز – یزد و ….)
 2. ( * ) سابقه فعالیت در پروژه های معماران بزرگ  (مهندس نیکبخت – مهندس فرزاد دلیری – مهندس مجیدی – مهندس موسی پناه و …)
 3. ( * ) سابقه فعالیت در برج سازی (برج از ۱۲ طبقه به بالا )
 4. ( * ) به اتمام رساندن ۵ پروژه در مناطق مناطق ۱ و ۲ و ۳  تهران
 5. ( * ) اخذ رضایتنامه کتبی از کارفرمایان پروژه های مناطق ۱ و ۲ و ۳ تهران با مضمون  رضایت از عملکرد و به انتها رساندن  امور

پیمانکاران (نحوه رتبه بندی یا ستاره دهی  در مهرازینه) *****

 1. ( * ) سابقه فعالیت در پروژه های معماران بزرگ  (مهندس نیکبخت – مهندس فرزاد دلیری – مهندس مجیدی – مهندس موسی پناه و …)
 2. ( * ) سابقه فعالیت در برج سازی (برج از ۱۲ طبقه به بالا )
 3. ( * ) سابقه فعالیت ساختمانی در مناطق ۱ و ۲ و ۳ تهران
 4. ( ** ) اخذ رضایتنامه کتبی از کارفرمایان پروژه های مناطق ۱ و ۲ و ۳ تهران با مضمون  رضایت از عملکرد و به انتها رساندن  امور  و در نهایت هر تخصص تا ۵ ستاره میتواند دریافت نماید.

سایت مهرازینه (بانک اطلاعات مشاغل ساختمانی شمال تهران)یک سایت کاملا تخصصی در رابطه با صنعت ساختمان به طور خاص در مناطق ۱ – ۲ – ۳  تهران می باشد . فرصتی مناسب  برای  مهندسان و متخصصانی که در این مناطق فعالیت نموده اند و  کسانی که در پروژه های لاکچری و  لوکس معمارهای معروف مانند مهندس نیکبخت و مهندس فرزاد دلیری و یا مهندس مجیدی و یا …. فعالیت  نموده اند  می توانند مهارت های  خود را در یک فضای نامحدود و تخصصی به نمایش بگذارند.

 • همچنین  در وبلاگ این سایت مطالب مهم و مورد نیاز صنف ساختمان ارایه میگردد که کاربران می توانند به صورت رایگان از این مطالب استفاده نمایند و همچنین کاربران مطالب ساختمانی خود را در صورت تمایل جهت ارایه در سایت در اختیار مسول سایت قرار دهند.
 • کارفرمایان و مهندسان محترم جهت ارتباط با متخصص مورد نظر لازم است که به برگه ارتباط با ما سایت مهرازینه مراجعه نمایند و مشخصات خود ( شماره تماس  و نام خانوادگی ) و  فرم درخواست مورد نیاز خود را وارد نمایند  لازم به ذکر است سایت مهرازینه حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت در خواست  هماهنگی های لازم را جهت ارتباط پیمانکار با کارفرما بعمل خواهد آورد .
 • اعضا کارگروه مهرورزان می توانند بادریافت یوزرنیم پسورد خاص خود از مسول سایت به پورتال مهرورزان که یکی دیگر از بخش های این سایت است وارد شوند و به  کلیه اطلاعات مربوط به کارگروه  دسترسی داشته باشند.
 • کاربران می توانند  پس از ثبت نام در سایت مهرازینه  نظر خودرا نسبت به متخصص مورد نظر درقسمت  انتهای رزومه ایشان ثبت نمایند. لازم به ذکر است مطالب توهین آمیز و خلاف ادب در سایت ثبت نخواهد شد.

باتشکر – جوان